Wentoklima Kraków - O nas

Klimatyzacje Kraków

GRZANIE I CHŁODZENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w montażu, serwisie oraz sprzedaży urządzeń wentylacyjnych. Montujemy również całe instalacje chłodnicze oraz układy wentylacyjne. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak montaż i serwis urządzeń grzewczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zapewniamy Państwu profesjonalny montaż w ustalonym terminie.

Mamy na koncie setki zadowolonych klientów, dzięki czemu nasza firma szybko się rozwija ciągle doszkalając swoich pracowników. Cała nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy z odpowiednimi umiejętnościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze prace, których inni boją się podjąć.

Wszystkie instalacje wykonujemy używając sprzętów najlepszych marek takich jak: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie www.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

ZAMÓW KONSULTACJE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Nasza firma specjalizuje się w montowaniu instalacji chłodniczych, układów wentylacyjnych oraz ich sprzedaży i serwisie. Swoją ofertę kierujemy do firm małych, dużych oraz klientów indywidualnych, którym zależy na profesjonalnym montażu klimatyzacji. Klimatyzacje montujemy na terenie Krakowa oraz jego okolic, posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wszystkie nasze prace wykonywane są szybko, a nasze instalacje niezawodne.

Wentoklima posiada w swojej kadrze tylko odpowiednio wykwalifikowanych pracowników pracujących na najnowszym i niezawodnym sprzęcie. Marki, z którymi współpracujemy to marki najlepszych producentów na rynku między innymi: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric. Nasi klienci często pytają jaką moc dobrać do urządzeń jakie ma zużycie energii montowana klimatyzacja z nami nie musisz się o to martwić wszystko wykonamy za Ciebie. Kompleksowo obsłużymy twoją klimatyzacje począwszy od montażu kończąc na serwisie. Posiadamy duże grono zadowolonych klientów dołącz do nich.

NASZE ATUTY

ZOBACZ DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Doradztwo - ikonka

FACHOWE DORADZTWO

Oferujemy wszelką pomoc tak, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie dla twojej instalacji.

Doświadczenie - ikonka

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy szybki fachowy montaż w twoim domu lub biurze.

Wsparcie Techniczne - ikonka

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Nasze wsparcie techniczne jest do twojej dyspozycji 24/h, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na twoje zgłoszenie.

Atrakcyjne Ceny - ikonka

ATRAKCYJNE CENY

Współpracujemy z producentami klimatyzatorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne ceny.

Najlepsze Marki - ikonka

NAJLEPSZE MARKI

W naszej ofercie znajduje się urządzenia najlepszych producentów takich jak: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric.

Serwis - ikona

SZYBKI MONTAŻ

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy szybki montaż oparty o projekt własny lub dostarczony przez klienta.

NASZA REALIZACJE

OSTATNIE REALIZACJE WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ