Wentoklima Kraków - O nas

Montaż klimatyzacji Kraków

GRZANIE I CHŁODZENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Firma WENTOKLIMA specjalizuje się w Montażu oraz serwisie klimatyzacji. Gdy zbliżają się upalne letnie dni montaż klimatyzatora przynosi ulgę oraz wiele korzyści dla domowników. Klimatyzacja służy głównie do ochładzania domu lub mieszkania latem, ale nie tylko może również służyć do ogrzewania domu w zimie oraz oczyszczać powietrze.  Montaż klimatyzatora polega na podłączeniu jednostek zewnętrznych jak i wewnętrznych. Montaż klimatyzacji w każdym budynku jest inny i wymaga odpowiedniego podejścia i wiedzy. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalisty posiadającego doświadczenie w branży. Nasza firma oferuje kompleksowy montaż na terenie Krakowa oraz okolic.  Wybierając naszych pracowników stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm. Odpowiednie przygotowanie do montażu to jedna z najważniejszych rzeczy. Montując klimatyzacje stawiamy nie tylko na funkcjonalność ale łączymy ją również razem z estetyką.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi oraz zadowolenie klienta z efektu końcowego naszej pracy. Stawiamy również na terminowość oraz wysoką jakość sprzętu, który montujemy.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

ZAMÓW KONSULTACJE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Koszty takiego montażu są bardzo różne wszystko zależy od paru czynników. Jednym z nich jest długość linii chłodniczej patrzymy tutaj na wykorzystany materiał, w którego skład wchodzą między innymi: rury miedziane, kabel sterujący oraz kabel zasilający. Kolejnym z czynników wpływającym na koszty jest rodzaj montażu. Możemy wybrać parę opcji najlepszą z nich dającą satysfakcjonujący efekt jest kłucie w ścianie i montaż w środku. Po takim montażu widoczne jest tylko urządzenie. Niestety nie zawsze jest to jednak możliwe że względu na infrastrukturę budynku lub parę innych napotkanych przeszkód. Czasem do wykonania prac przy montażu musimy użyć dodatkowych sprzętów np dźwigu oraz odpowiedniego zabezpieczenia potrzebnego do pracy na wysokościach.  Dlatego warto skorzystać z wyceny jaką oferuje nasza firma, aby dowiedzieć się więcej o kosztach montażu klimatyzacji w naszym domu, biurze lub hali produkcyjnej.

Do montażu klimatyzacji nasza firma wykorzystuje jedynie sprzęty najlepszych marek sprawdzonych wcześniej  przez naszych fachowców. Ważnym atutem korzystania z usług naszej firmy jest wsparcie, które udzielamy Państwu po wykonaniu usługi oraz szybki kontakt z naszymi serwisantami. Sam montaż klimatyzacji przebiega u nas w szybki i sprawny sposób. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na nasze usługi oraz wszystkie klimatyzatory.

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego przez formularz kontaktowy na naszej stronie w celu umówienia się na wycenę usługi w Państwa domu. Oferujemy dojazd do klienta w dogodnym terminie po wcześniejszej rozmowie i umówieniu terminu.

NASZE ATUTY

ZOBACZ DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Doradztwo - ikonka

FACHOWE DORADZTWO

Oferujemy wszelką pomoc podczas dobrania odpowiednich rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i  dużych i małych firm.

Doświadczenie - ikonka

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zawsze zapewniamy profesjonalny i szybki montaż oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu, które nieustannie się powiększa.

Wsparcie Techniczne - ikonka

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Nasza linia wsparcia technicznego jest czynna 24/7 dzięki czemu jeszcze szybciej zareagujemy na wszelkie zgłoszenia.

Atrakcyjne Ceny - ikonka

ATRAKCYJNE CENY

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na wszystkie klimatyzatory oraz usługi związane z montażem i ich regularnym serwisem.

Najlepsze Marki - ikonka

NAJLEPSZE MARKI

W naszej ofercie znajduje się urządzenia najlepszych producentów takich jak: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric.

Serwis - ikona

SZYBKI MONTAŻ

Oferujemy szybki montaż urządzeń w oparciu o projekt własny lub powierzony nam w trakcie przygotowywania indywidualnej oferty.

NASZA REALIZACJE

OSTATNIE REALIZACJE WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ