Wentoklima Kraków - O nas

Serwis klimatyzacji Kraków

GRZANIE I CHŁODZENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Wentoklima to profesjonalny serwis klimatyzacji w Krakowie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu szybki i kompleksowy serwis urządzeń w dogodnym terminie, który nie będzie zakłócał Państwa pracy. Serwisujemy klimatyzacje wszystkich znanych producentów między innymi: Samsung, LG, GREE, Mitsubishi oraz wiele innych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, które potwierdzają wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Jeżeli Państwa klimatyzacja nie działa jak należy, jest mało efektywna lub uległa awarii zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny serwisu klimatyzacji  na terenie Krakowa i okolic. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie jak e-mailowo. Zapraszamy również do siedziby naszej firmy w Krakowie.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

ZAMÓW KONSULTACJE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Wentoklima serwis klimatyzacji Kraków to usługi skierowane do wszystkich osób indywidualnych oraz firm, które potrzebują serwisu klimatyzacje w swoim domu lub firmie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży nieustannie współpracując z wszystkimi znanymi producentami urządzeń, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, które pozwalają nam w pełni sprawnie wykonywać wszystkie serwisy klimatyzacji.

Wszystkie naprawy jeżeli to możliwe wykonujemy bezpośrednio na miejscu u naszych Klientów w ustalonych godzinach, tak aby nie zakłócać pracy biura czy spokoju mieszkańców. Oferujemy wszystkim naszym Klientom również darmową wycenę serwisu klimatyzacji , dzięki czemu mogą porównać Państwo naszą ofertę z innymi firmami na terenie Krakowa.

Serwis klimatyzacji  pozwala na naprawienie wszystkich usterek w urządzeniu, które nieoczekiwanie wystąpiły podczas użytkowania urządzenia. Nasza firma oferuje również systematyczne przeglądy oraz nabijanie środka dzięki czemu urządzenie będzie jeszcze wydajniejsze podczas codziennej pracy.  W naszej ofercie Klienci znajdą również sprzedaż nowych urządzeń, projektowanie instalacji oraz wszelkie inne usługi związane z Klimatyzatorami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

NASZE ATUTY

ZOBACZ DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Doradztwo - ikonka

FACHOWE DORADZTWO

Oferujemy wszelką pomoc podczas dobrania odpowiednich rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i  dużych i małych firm.

Doświadczenie - ikonka

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zawsze zapewniamy profesjonalny i szybki montaż oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu, które nieustannie się powiększa.

Wsparcie Techniczne - ikonka

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Nasza linia wsparcia technicznego jest czynna 24/7 dzięki czemu jeszcze szybciej zareagujemy na wszelkie zgłoszenia.

Atrakcyjne Ceny - ikonka

ATRAKCYJNE CENY

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na wszystkie klimatyzatory oraz usługi związane z montażem i ich regularnym serwisem.

Najlepsze Marki - ikonka

NAJLEPSZE MARKI

W naszej ofercie znajduje się urządzenia najlepszych producentów takich jak: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric.

Serwis - ikona

SZYBKI MONTAŻ

Oferujemy szybki montaż urządzeń w oparciu o projekt własny lub powierzony nam w trakcie przygotowywania indywidualnej oferty.

NASZA REALIZACJE

OSTATNIE REALIZACJE WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ