Wentoklima Kraków - O nas

Sprzedaż klimatyzacji Kraków

GRZANIE I CHŁODZENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Jesteśmy firmą zajmująca się montażem, serwisem oraz sprzedażą klimatyzacji. Na rynku branży klimatyzacji znajdujemy się już od wielu lat posiadamy bardzo duże doświadczenie w sprzedaży klimatyzacji oraz bardzo atrakcyjne ceny. W naszej ofercie posiadamy tylko sprzęty najlepszej jakości i najbardziej znanych firm. Współpracujemy z dużą ilością producentów markowych urządzeń i materiałów potrzebnych do odpowiedniej instalacji klimatyzacji. Bierzemy pełna odpowiedzialność za sprzedane przez nas urządzenia oraz wykonanie instalacji. Dużym atutem firmy WENTOKLIMA jest kompleksowa usługa kupując u nas sprzęt mogą Państwo również skorzystać z usługi montażu oraz opieki nad klimatyzacją. Oferujemy fachowe doradztwo podczas zakupów dobierając odpowiedni sprzęt do domów prywatnych, firm, biur oraz hal produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w łatwy sposób wybrać odpowiednią klimatyzację oraz jej moc do zapotrzebowania klienta.

PRZEJDŹ DO KONTAKTU

ZAMÓW KONSULTACJE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Nasza firma gwarantuje Państwu najwyższa jakość produktów oraz wykonywanych przez nas usług. W naszej ekipie pracują tylko osoby odpowiednio wykształcone z odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywanej pracy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej dzięki czemu potrafimy się podjąć najtrudniejszych montaży używając do pracy nowoczesnego sprzętu, który nigdy nas jeszcze nie zawiódł podczas wykonywania pracy.

Sprzęt, który sprzedajemy jest najlepszy na rynku oraz  został przez nas sprawdzony podczas wykonywanych  prac dodatkowo jest objęty gwarancją. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami klimatyzatorów posiadamy możliwość uzyskania różnych zniżek i rabatów. Dzisiejsze klimatyzatory oparte są o najnowsze technologie, które posiadają filtry chroniące nas przed roztoczami oraz bakteriami pozbywając się również niechcianych zapachów. Nasza firma posiada linie wsparcia technicznego, która jest czynna 24/7 dzięki czemu mogą Państwo zadzwonić w każdej chwili, aby uzyskać pomoc.

Warto przy zakupie materiałów do montażu klimatyzacji lub samej klimatyzacji skorzystać z pomocy fachowca, który zna się na branży i posiada odpowiednią wiedzę na jej temat. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniej klimatyzacji do swojego domu zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcą lub prosimy o kontakt przez formularz na naszej stronie w zakładce kontakt.

NASZE ATUTY

ZOBACZ DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Doradztwo - ikonka

FACHOWE DORADZTWO

Oferujemy wszelką pomoc podczas dobrania odpowiednich rozwiązań zarówno dla osób prywatnych, jak i  dużych i małych firm.

Doświadczenie - ikonka

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zawsze zapewniamy profesjonalny i szybki montaż oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu, które nieustannie się powiększa.

Wsparcie Techniczne - ikonka

CAŁODOBOWE WSPARCIE

Nasza linia wsparcia technicznego jest czynna 24/7 dzięki czemu jeszcze szybciej zareagujemy na wszelkie zgłoszenia.

Atrakcyjne Ceny - ikonka

ATRAKCYJNE CENY

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na wszystkie klimatyzatory oraz usługi związane z montażem i ich regularnym serwisem.

Najlepsze Marki - ikonka

NAJLEPSZE MARKI

W naszej ofercie znajduje się urządzenia najlepszych producentów takich jak: Samsung, LG , Toshiba, Gree oraz Mitsubishi Electric.

Serwis - ikona

SZYBKI MONTAŻ

Oferujemy szybki montaż urządzeń w oparciu o projekt własny lub powierzony nam w trakcie przygotowywania indywidualnej oferty.

NASZA REALIZACJE

OSTATNIE REALIZACJE WYKONANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ